Praca

7 września 2016

Polpharma zatrudni osobę na stanowisku prawnik/radca prawny

Prawnik

MIEJSCE ŚWIADCZENIA USŁUG: STAROGARD GDAŃSKI

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • udział w negocjacjach, sporządzanie oraz opiniowanie projektów umów w języku angielskim w obrocie międzynarodowym
  • sporządzanie procedur, pism procesowych, przygotowania informacji prawnych oraz opinii prawnych dla klientów wewnętrznych;
  • uczestnictwo w rozprawach;
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • udział w złożonych interdyscyplinarnych projektach wymagających wsparcia prawnego;

OCZEKIWANIA:

  • Tytuł aplikanta radcowskiego lub Radcy prawnego;
  • Dobra znajomość prawa farmaceutycznego, żywieniowego, prawa konkurencji i prawa cywilnego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale prawnym lub kancelarii
  • Znajomość standardów Ethics & Compliance w sektorze farmaceutycznym
  • Umiejętność jasnego formułowania i prezentowania ocen i opinii prawnych
  • Umiejętność tworzenia procedur i innych dokumentów wewnętrznych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Power Point, Excel)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę na podstawie umowy o świadczenie usług
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop oraz telefon służbowy

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kierowanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji) na adres: igor.kania@polpharma.com, w terminie do dnia 15.9.2016 r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.