Praca

5 stycznia 2017

Politechnika Gdańska poszukuje aplikanta radcowskiego I lub II roku do pracy w Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej

Konkurs na stanowisko:

Specjalista ds. organizacyjno-prawnych

w Centrum Transferu Wiedzy i Technologii

Politechniki Gdańskiej

Wymagania:

  • aplikant radcowski pierwszego lub drugiego roku,
  • swoboda poruszania się w przestrzeni przepisów prawnych i systemów informacji prawnej,
  • umiejętność i doświadczenie w przygotowywaniu umów cywilnych (min. 2 lata),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, skrupulatność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows i pakietów biurowych MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • mile widziana znajomość i doświadczenie w zakresie komercjalizacji wyników badań naukowych oraz zasad ochrony własności intelektualnej

Zadania:

  • przygotowywanie projektów umów i monitorowanie wypełniania zobowiązań z nich wynikających,
  • przygotowywanie projektów aktów wewnętrznych uczelni w tym procedur wewnętrznych,
  • udział w procesie negocjacji warunków zawieranych umów,
  • udzielanie wsparcia prawnego w ramach transferu technologii,

Dokumenty:

  • CV + list motywacyjny

Na aplikacje czekamy do dnia 23 stycznia 2017 r.

Dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres:  jdseroka@pg.gda.pl

w tytule maila należy wpisać: „Specjalista ds. organizacyjno-prawnych

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. nr 101 poz. 922)”.