Praca

6 lutego 2020

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim lub adwokackim

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim lub adwokackim.

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. oferuje usługi w zakresie: projektowania, remontów, przebudowy, budowy, modernizacji i konserwacji jednostek Marynarki Wojennej oraz statków cywilnych i innych konstrukcji pływających.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko aplikanta radcowskiego lub adwokackiego:

Oferujemy:

  • dużą różnorodność spraw
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w miłej atmosferze
  • wsparcie zespołu w codziennej pracy przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,

Obowiązki:

  • sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych, umów handlowych oraz wewnętrznej dokumentacji, regulaminów, instrukcji
  • analiza przepisów, orzecznictwa, literatury,
  • wsparcie pozostałych pracowników spółki
  • reprezentacja przed urzędami, sądami i osobami trzecimi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • znajomość prawa cywilnego, w szczególności gospodarczego oraz handlowego,
  • umiejętność organizacji własnej pracy i samodzielności w realizacji zleconych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • komutatywność
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów informacji prawnej,
  • mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: klewandowska@pgzsw.pl do dnia 29 lutego 2020 roku.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest PGZ STOCZNIA WOJENNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Gdyni, przy ul. Inż. J. Śmidowicza 48, (81-127) Gdynia, NIP: 796-297-54-87 (dalej PGZ SW). Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa korespondencję i wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego są przetwarzane lub wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie poprzez kontakt za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: rkarpinski@pgzsw.pl. Odbiorcami państwa danych mogą być podmioty, które dostarczają PGZ SW systemy informatyczne oraz usługi hostingowe i marketingowe.