Praca

30 października 2015

Pater & Pater Kancelaria Radcy Prawnego Konrada Pater w Gdyni zatrudni

Pater & Pater Kancelaria Radcy Prawnego Konrada Pater w Gdyni zajmująca się świadczeniem pomocy prawnej w formie stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oraz indywidualnych zleceń w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego i podatkowego zatrudni pracownika na stanowisko:

Aplikant Radcowski

Wymagania:

  • aplikant radcowski I lub II roku (preferowany II rok),
  • praktyczna znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność i umiejętność organizacji pracy,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych Klientów kancelarii,
  • sporządzanie projektów pism procesowych, opinii prawnych oraz umów,
  • analiza prawna aktualnych przepisów, orzecznictwa i doktryny,
  • obsługa administracyjno-biurowa

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego na adres poczty elektronicznej: kancelaria@pater-pater.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Informujemy, że będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi kandydatami.