Praca

25 stycznia 2017

„Misiewicz, Mosek i Partnerzy” Kancelaria Radców Prawnych w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko: PRAWNIK/APLIKANT RADCOWSKI

Opis stanowiska:

– sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych,                                                                      – – reprezentowanie Klientów kancelarii przed sądami i organami administracji publicznej,
– prowadzenie spraw sądowych pod nadzorem radcy prawnego,
– bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii,
– udział w negocjacjach.

Wymagania podstawowe:

– znajomość procedury cywilnej, prawa handlowego oraz cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów,
– dobra znajomość logiki prawniczej i umiejętność prowadzenia argumentacji prawnej,
– biegła znajomość języka angielskiego,
– wysoka kultura osobista,
– komunikatywność, dobra organizacja pracy, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

– aplikacja radcowska lub adwokacka,

– doświadczenie w pracy związanej ze świadczeniem pomocy prawnej,
– znajomość innych języków obcych,
– wiedza lub doświadczenie z zakresu ekonomii, finansów, prowadzenia działalności gospodarczej, rynku kapitałowego itp.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w jednej z największych kancelarii prawnych w województwie pomorskim,
– umowę o pracę,
– możliwość rozwoju zawodowego.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać do 3 lutego 2017 roku na adres e-mail: rekrutacja@mmp.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.