Praca

27 sierpnia 2018

„Misiewicz, Mosek i Partnerzy” Kancelaria Radców Prawnych w Gdańsku poszukuje osób na stanowiska: PRAWNIK/ APLIKANT/ RADCA PRAWNY

Misiewicz, Mosek i Partnerzy” Kancelaria Radców Prawnych w Gdańsku poszukuje osób na stanowiska: PRAWNIK/ APLIKANT/ RADCA PRAWNY

Opis stanowiska:

  • sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych, wyjaśnień, analiz i wniosków o interpretacje podatkowe;

  • analiza przepisów, interpretacji podatkowych i orzecznictwa;

  • reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami i organami administracji publicznej;

  • prowadzenie spraw sądowych i administracyjnych pod nadzorem radcy prawnego;

  • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii.

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe, prawnicze,

  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu prawa gospodarczego i prawa cywilnego,

  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu prawa procesowego,

  • wiedza lub doświadczenie z zakresu obrotu gospodarczego, ekonomii, finansów, prowadzenia działalności gospodarczej, procesów przekształceń i reorganizacji działalności gospodarczej, rynku kapitałowego, itp.,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, z uwzględnieniem sporządzania umów i innych dokumentów o charakterze prawnym,

  • analityczny sposób myślenia i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy, umiejętność prowadzenia argumentacji prawnej,

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, rzetelność, umiejętność współpracy w

  • zespole, dokładność i odpowiedzialność,

  • wysoka kultura osobista.

Dodatkowe atuty:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska, ewentualnie gotowość jej rozpoczęcia od 2018/2019 r. bądź 2019 r. lub tytuł zawodowy radcy prawnego,

  • zainteresowanie prawem podatkowym, zdobywaniem wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności w tym zakresie,

  • doświadczenie w pracy związanej ze świadczeniem pomocy prawnej w zakresie doradztwa podatkowego lub związanej z praktycznym stosowaniem prawa podatkowego,

  • znajomość innych języków obcych niż angielski, w mowie i piśmie, z uwzględnieniem sporządzania umów i innych dokumentów o charakterze prawnym.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w jednej z największych kancelarii prawnych w województwie pomorskim,

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać do 7 września 2018 roku na adres e-mail: rekrutacja@mmp.pl