LAWBO Kancelaria Prawna poszukuje Aplikantów radcowskich/adwokackich I roku oraz Studentów IV/V roku prawa

LAWBO Kancelaria Prawna w Gdyni oferuje profesjonalne i kompleksowe doradztwo prawne na rzecz przedsiębiorców z branży, m.in. motoryzacyjnej, medycznej, deweloperskiej, handlowej oraz związanej z nieruchomościami i ich obrotem. Świadczy usługi w różnorodnych dziedzinach i specjalizacjach prawa. Dynamicznym rozwój, możliwość współpracy z zespołem profesjonalistów to szansa na realizację zawodowej kariery.

Obowiązki.

Bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii

Sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych

Udział w rozprawach sądowych

Kontakt z Klientami, Sądami, Urzędami

Czynności administracyjne

Wymagania.

Pożądane doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej

Status aplikanta I roku aplikacji radcowskiej/adwokackiej lub studenta prawa IV/V roku

Wiedza i doświadczenie z zakresu stosowania: Prawa cywilnego, Prawa postępowania cywilnego, Prawa gospodarczego

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dbałość o najwyższą jakość realizowanych projektów

Rzetelność i odpowiedzialność

Nienaganna kultura osobista

Dyspozycyjność

Umiejętności.

Samodzielnego prowadzenia spraw

Wysokiego poziomu organizacji pracy pod presją czasu

Efektywnego realizowania podjętych działań

Współpracy w zespole

Rozwiniętych zdolności interpersonalnych

Analitycznego myślenia

Oferujemy.

Pracę w zespole profesjonalistów

Rozwój zawodowy

Możliwość objęcia patronatem

Rynkowe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji

prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny

na adres email kancelaria@lawbo.pl

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Składających aplikację prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).