Praca

27 października 2015

Kancelaria zatrudni aplikanta radcowskiego

STANOWISKO: aplikant radcowski

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

Wymagania:

  1. doskonała organizacja pracy,
  2. umiejętność pracy w zespole,
  3. komunikatywność, kreatywność,
  4. wysoki poziom motywacji i umiejętność realizacji własnych zamierzeń zawodowych w pracy zespołowej, z uwzględnieniem nadrzędnego interesu klienta i jakości realizowanych przez Kancelarię projektów,
  5. umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  6. umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,
  7. sumienność, dokładność, rzetelność.

Dodatkowo mile widziane:

  1. doświadczenie procesowe,
  2. praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych (w tym klientów korporacyjnych),
  3. prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki:

  1. przygotowywanie pism procesowych i opinii prawnych,
  2. udzielanie kompleksowego doradztwa prawnego klientom Kancelarii,
  3. reprezentowanie klientów Kancelarii przed sądami na zasadzie zastępstwa procesowego oraz urzędami,
  4. prowadzenie negocjacji.

Oferujemy:

  1. wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków,
  2. możliwość rozwoju zawodowego, w tym szerokie spektrum prowadzonych spraw,
  3. bezpośredni udział w procesach i budowaniu strategii procesowych, udział w negocjacjach,
  4. ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  5. możliwość pracy w zgranym zespole i rozwojowej Kancelarii,
  6. samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.

Kontakt Kancelaria: tel. 58 351 44 75