Praca

13 sierpnia 2019

Kancelaria Wolny Dunst Jurewicz zatrudni aplikanta radcowskiego I roku lub studenta ostatniego roku prawa.

Wymagania:

• aplikant/ka I roku aplikacji radcowskiej lub student/studentka IV lub V roku studiów (prawo lub administracja);
  • terminowość; dokładność, rzetelność i sumienność;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • dyspozycyjność 2 lub 3 dni w tygodniu.

Obowiązki:

• obsługa cywilnych spraw sądowych „od wezwania do zapłaty do wyroku”;
  • raportowanie powierzonych spraw z systemu obsługi kancelarii;
  • pomoc przy bieżącej obsłudze prawnej klientów Kancelarii;

Oferujemy:

• przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy układaniu procesu obsługi masowego klienta;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykształcenia;
  • możliwość rozwoju.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury proszę o przesłanie CV na adres: kancelaria@wolnydunst.pl

Proszę o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kancelaria zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.