Praca

9 listopada 2016

Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Gdyni poszukuje do stałej współpracy aplikanta/aplikantki, rozpoczynających w 2017 r. szkolenie II. lub III. roku.

Zakres obowiązków:

  • czynności z zakresu zastępstwa procesowego w sprawach cywilnych, w tym sporządzanie pism procesowych oraz reprezentacja przed sądami powszechnymi,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • stałe raportowanie do Klienta.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego materialnego i procesowego,
  • doświadczenie w sporządzaniu pism procesowych oraz reprezentacji przed sądem,
  • odpowiedzialności i samodzielność w podejmowania decyzji,
  • sumienność i terminowość,
  • znajomość MS Office oraz programów prawniczych,
  • mile widziane doświadczenie w sprawach cywilnych z zakresu odszkodowań.

Kancelaria oferuje:

  • podjęcie stałej współpracy na podstawie umowy zlecenia lub współpracy,
  • praca w młodym zespole prawników,
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i rozwoju, w tym po zakończeniu aplikacji.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres rekrutacja.kbm@wp.pl, w temacie wiadomości wpisując „Aplikant”.

Do aplikacji należy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, niezbędnych dla przeprowadzenia  procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami/kandydatkami.