Praca

13 stycznia 2020

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Justyński z siedzibą w Tczewie zatrudni aplikantkę radcowską / aplikanta radcowskiego

Obowiązki:

  • obsługa administracyjna Kancelarii,
  • sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych,
  • analiza przepisów, orzecznictwa, literatury,
  • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii.

Wymagania:

  • dobra znajomość prawa cywilnego, w szczególności gospodarczego,
  • znajomości pakietu MS Office oraz programu LEX i Legalis,
  • pracowitość i zaangażowanie,
  • mile widziana znajomość i doświadczenie w budowlanych procesach inwestycyjnych, gospodarce nieruchomościami oraz prawie samorządu terytorialnego,
  • mile widziana znajomość programów do obsługi kancelarii prawniczych.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • wdrożenie w obowiązki i standardy pracy Kancelarii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres
e-mail: justynski@justynski.pl do dnia 31 stycznia 2020 roku.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie
w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”