Praca

5 lipca 2019

Kancelaria Radcy Prawnego Roman Małecki w Tczewie podejmie współpracę ze studentami z Wydziału Prawa i Administracji, kierunek – prawo.

Wymagania:,

• skrupulatność, punktualność
  • znajomość obsługi komputera (pakietu Office oraz programu LEX),
  • samodzielność, pracowitość i zaangażowanie.
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Osobie, która dołączy do naszego zespołu oferujemy:
– zatrudnienie/staż/praktykę,
– praktykę w zakresie prawa karnego i cywilnego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV z listem motywacyjnym na adres e – mail: malecki.mtr@wp.pl

Kancelaria zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.
Składających aplikacje prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”