Praca

10 kwietnia 2018

Kancelaria Radcy Prawnego Roman Małecki w Tczewie podejmie współpracę z aplikantem radcowskim I- II roku

Kancelaria Radcy Prawnego Roman Małecki w Tczewie podejmie współpracę z aplikantem radcowskim I- II roku Dynamicznie rozwijająca się Kancelaria Radcy Prawnego w Tczewie podejmie współpracę z aplikantem I lub II roku aplikacji radcowskiej. Możliwość objęcia patronatem.

Wymagania:

  • aplikant I lub II roku aplikacji radcowskiej,
  • skrupulatność, punktualność
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakietu Office oraz programu LEX),
  • samodzielność, pracowitość i zaangażowanie.
  • umiejętność rozwiązywania problemów

              Zadania:

  • sporządzanie pism procesowych
  • występowanie na rozprawach z upoważnienia radcy prawnego,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • wsparcie radcy prawnego w ramach bieżącej obsługi klientów kancelarii.

Osobie, która dołączy do naszego zespołu oferujemy:
– zatrudnienie i możliwość patronatu

– pracę w dynamicznym, szybko rozwijającym się zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV z listem motywacyjnym na adres e – mail:     kancelaria@maleckikancelaria.pl       w tytule wpisując „aplikant radcowski”.

Kancelaria zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.
Składających aplikacje prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)