Praca

14 stycznia 2016

Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Szordykowski nawiąże stałą współpracę z aplikantem radcowskim I / II roku aplikacji

Kancelaria Radcy Prawnego  Rafał Szordykowski

nawiąże stałą współpracę z aplikantem radcowskim I / II roku aplikacji

Oczekiwania:

·         ukierunkowanie na prawo cywilne, w szczególności zagadnienia odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej, prawo handlowe, w tym prawo spółek,

·         chęć rozwoju w zakresie praktyki rozwiązywania sporów.

Dodatkowymi atutami będą:

·         biegła znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego,

·         prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

·         opracowywanie analiz prawnych, opinii prawnych i pism procesowych,

·         występowanie przez sądami powszechnymi.

CV i list motywacyjny, wraz z oświadczeniem wyrażającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, proszę przesłać na adres: rekrutacja@szordykowski.pl do 31 stycznia 2016 r.

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.