Praca

19 października 2017

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Klawikowski nawiąże współpracę z absolwentem/absolwentką wydziału prawa, posiadającym pozytywny wynik z egzaminu na aplikację radcowską lub aplikantem/aplikantką I roku

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Klawikowski z siedzibą w Żukowie przy ul. Gdańskiej 29/31
nawiąże współpracę z absolwentem/absolwentką wydziału prawa, posiadającym pozytywny wynik z egzaminu na aplikację radcowską lub aplikantem/aplikantką I roku. Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV z krótkim opisem ewentualnego doświadczenia w stosowaniu prawa wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na adres e-mail: klawikowski@kancelariazukowo.pl.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.”

Dziękuję i pozdrawiam

Przemysław Klawikowski