Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Budzyński w Gdańsku podejmie współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku oraz studentem IV lub V roku kierunek Prawo

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Budzyński w Gdańsku (www.krpbudzynski.pl) podejmie współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku oraz studentem IV lub V roku kierunek Prawo – na stanowiskach ASYSTENT RADCY PRAWNEGO.

Od kandydatów wymagamy biegłej znajomości języka angielskiego. Zainteresowanych prosimy o przesłanie w formie elektronicznej listu motywacyjnego i CV ze zdjęciem na adres: sekretariat@krpbudzynski.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego.

Oferta nieaktualna od: 04/06/2020
Odpowiedz na ofertę