Praca

10 stycznia 2018

Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje praktykantów (studentów prawa IV lub V roku) na staż z opcją zatrudnienia na stanowisko asystenta radcy prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje praktykantów (studentów prawa IV lub V roku) na staż z opcją zatrudnienia na stanowisko asystenta radcy prawnego.

Miejsce pracy: Elbląg.

Wymagania:

  • status studenta IV lub V roku prawa,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu postępowania cywilnego i prawa cywilnego,
  • bardzo dobra znajomość kodeksu spółek handlowych,
  • dobra znajomość prawa budowlanego i prawa pracy,
  • skrupulatność, dbałość o szczegóły, precyzja,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • umiejętne zarządzanie czasem pracy.

Zakres obowiązków:

  • analiza orzecznictwa sądów oraz poglądów doktryny w sprawach zleconych,
  • przygotowywanie projektów pism, umów oraz innych dokumentów,
  • bieżące wsparcie prawników,
  • kontakt z sądami oraz innymi instytucjami.

Dokumenty:

  • CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz
  • list motywacyjny,

prosimy przesyłać na adres kancelaria@akurcz.pl w terminie do 31 stycznia 2018 roku.

Oferujemy:

  • szanse rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach,
  • merytoryczne zadania,
  • wynagrodzenie za staż po odbyciu okresu próbnego,
  • w perspektywie kontynuowanie współpracy na okres oraz na warunkach uzgodnionych indywidualnie z Kancelarią.