Praca

12 września 2016

Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje do stałej współpracy aplikanta radcowskiego

Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje do stałej współpracy do swojego oddziału w Elblągu aplikanta radcowskiego co najmniej pierwszego roku aplikacji radcowskiej z doświadczeniem w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym jako in-house lawyer.

Wymagania merytoryczne:

  • bardzo dobra znajomość prawa gospodarczego, w tym w szczególności prawa spółek handlowych i prawa umów,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego,
  • bardzo dobra znajomość procedury cywilnej, administracyjnej i sądowoadministracyjnej,
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka rosyjskiego oraz zagadnień z zakresu rynku kapitałowego będzie dodatkowym atutem;

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość pakietu MS Office, znajomość programów informacji prawnej, bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność, dyspozycyjność i zaangażowanie w prowadzone projekty;

Podstawowy zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów umów wykorzystywanych w procesach gospodarczych,
  • przygotowywanie projektów dokumentacji związanej z obsługą korporacyjną spółek,
  • wykonywanie zleconych czynności z zakresu obsługi przedsiębiorstw,
  • przygotowywanie pod nadzorem radcy prawnego pism procesowych i opinii prawnych,
  • udział w posiedzeniach sądowych.

Oferujemy:

  • motywujący system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju zawodowego;

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres email kancelaria@akurcz.pl. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922).