Praca

5 września 2016

Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje do stałej współpracy aplikanta radcowskiego oraz absolwenta wydziału prawa lub studenta IV- V roku prawa

Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje do stałej współpracy absolwenta wydziału prawa lub studenta IV- V roku prawa

Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje do stałej współpracy do swojego oddziału w Elblągu absolwenta wydziału prawa lub studenta IV- V roku prawa.

Wymagania merytoryczne:

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i administracyjnego,
  • bardzo dobra znajomość procedury cywilnej, administracyjnej i karnej,
  • dobra znajomość prawa karnego,
  • dobra znajomość prawa własności przemysłowej,
  • znajomość języka angielskiego;

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programów informacji prawnej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dokładność i rzetelność,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w prowadzone projekty;

Podstawowy zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pod nadzorem radcy prawnego opinii prawnych, pism procesowych,
  • opiniowanie dokumentów pod względem formalno-prawnym,
  • analiza zleconych zagadnień;

Oferujemy:

  • motywujący system wynagradzania,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres email kancelaria@akurcz.pl. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922).