Praca

9 stycznia 2020

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Foltman nawiąże współpracę z Aplikantką/Aplikantem Radcowskim

Kancelaria obsługuje przede wszystkim podmioty gospodarcze będące częścią międzynarodowych grup kapitałowych. Specjalizujemy się w prawie handlowym, prawie spółek, prawie własności przemysłowej, nowych technologii oraz ochronie danych osobowych. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko:

Prawnik – Aplikantka/Aplikant Radcowski

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa Klientów Kancelarii
  • Administracyjna obsługa Kancelarii
  • Sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych, umów handlowych oraz wewnętrznej dokumentacji, regulaminów, polityk obsługiwanych podmiotów
  • Reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych oraz przed innymi organami

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Podstawowej znajomości następujących dziedzin prawa: prawo spółek, prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo  cywilne
  • Doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych
  • Doświadczenie związane z ochroną danych osobowych będzie dodatkowym atutem
  • Dobrej organizacji własnej pracy i samodzielności w realizacji zleconych zadań
  • Wysokiej kultury osobistej i punktualności

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju przy współpracy z międzynarodowymi Klientami
  • Pracę w nowoczesnym zespole
  • Dużą elastyczność w organizacji własnego czasu pracy
  • Wynagrodzenie stosowne do ilości wykonanej pracy

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@kancelariafoltman.pl

Administratorem danych osobowych jest radca prawny Paweł Foltman prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Foltmana, ul. Sienkieiwcza 23/14, 81-811 Sopot, nr wpisu: GD/GD/2846.

Dane osobowe zbierane są w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacji.

Na zasadach określonych przepisami o ochronie danych osobowych ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ponad to ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie kancelariafoltman.pl