Praca

11 października 2018

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusza Jasińskiego zatrudni aplikanta radcowskiego – studenta V roku z pozytywnym wynikiem egzaminu na aplikacje lub aplikanta I roku

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusza Jasińskiego siedzibą w Gdańsku zatrudni osobę, która uzyskała pozytywny wynik egzaminu wstępnego na aplikację radcowską (i rozpocznie aplikację w styczniu 2019 roku) lub aplikanta I roku.

Poszukujemy ambitnej, samodzielnej i dobrze przygotowanej merytorycznie osoby do współpracy.

Podstawowe zadania na tym stanowisku będą polegały na udzielaniu wsparcia dla radców prawnych oraz adwokatów, a także wykonywaniu samodzielny zadań, w następujących obszarach:

• Świadczeniu usług prawnych w zakresie obsługi nieruchomości i procesów, budowlanych, korporacyjnej przedsiębiorstw, prawa spółek handlowych i prawa finansowego,
  • Wparcia przy prowadzeniu projektów i transakcji, w tym audytów prawnych spółek i nieruchomości, transakcji nabycia i zbycia nieruchomości komercyjnych, a także innych transakcji M&A,
  • Przygotowywaniu umów i opinii prawnych,
  • Czynności związane z obsługą biura.

Wymagania:

• aplikant aplikacji radcowskiej (student V roku z pozytywnym wynikiem egzaminu na aplikacje lub I rok aplikacji),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • dobra znajomość pakietu Office i programów prawniczych,
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
  • umiejętność dobrej komunikacji w zespole,
  • dobre wyniki w nauce,
  • dyspozycyjność,
  • zainteresowanie prawem handlowym lub prawem rzeczowym (nieruchomości).

Oferujemy:

• zatrudnienie w firmie prawniczej o rozpoznawalnej pozycji na rynku pomorskim,
  • możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającymi się przedsiębiorstwami z różnych branż gospodarki,
  • szansę uczestniczenia w projektach międzynarodowych,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole prawników nastawionym na współdziałanie, dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawe zadania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (możliwość realizacji interesujących i złożonych projektów o charakterze gospodarczym),
  • ścieżkę rozwoju w obszarze doradztwa korporacyjnego i możliwość uzyskania specjalizacji w wybranych obszarach prawa cywilnego / gospodarczego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV i innych dokumentów aplikacyjnych wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail prosimy wpisać: Rekrutacja – aplikant radcowski

Jednocześnie, informujemy, że:

Wysłanie przez kandydata do pracy zgłoszenia (CV, listu motywacyjnego, życiorysu lub innej dołączonej dokumentacji) na adres mailowy praca@jasinski-kancelaria.pl stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych przez kandydata dobrowolnie we wszelkich postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora danych tj. Kancelarie Radcy Prawnego Mateusza Jasińskiego z siedzibą w Gdańsku. Podane przez kandydata dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na cele związane z prowadzeniem rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawienia, a także żądania ich usunięcia. Osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.