Praca

12 listopada 2019

Kancelaria Radcy Prawnego Marka Koennera nawiąże współpracę z aplikantem I roku aplikacji radcowskiej

Od kandydata oczekujemy:

– posiadania statusu aplikanta radcowskiego I roku,

– znajomości pakietu MS Office oraz programu LEX,

– samodzielności w analizie problemów prawnych, w szczególności z zakresu prawa cywilnego,

– umiejętności organizacji pracy własnej,

– doświadczenie w pracy w kancelarii będzie dodatkowym atutem.

Kancelaria oferuje:

– wdrożenie w obowiązki i standardy pracy Kancelarii;

– zespołowe analizowanie problemów prawnych,

– wszechstronne przygotowanie do wykonywania zawodu radcy prawnego,

– możliwość patronatu.

Do obowiązków Kandydata/ki należeć będzie:

– wsparcie zespołu Kancelarii w realizacji zadań w zakresie pomocy prawnej udzielanej Klientom Kancelarii, jak również w razie potrzeby w zakresie obsługi administracyjnej Kancelarii;

– analiza przepisów, orzecznictwa, literatury;

– przygotowywanie pism, w tym w szczególności pism procesowych w postępowaniach cywilnych,

– przygotowywanie projektów opinii prawnych,

– w miarę rozwoju współpracy – udzielanie porad prawnych i wyjaśnień Klientom Kancelarii.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: kontakt@kancelaria-koenner.pl

Klauzula informacyjna RODO

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner, ul. Świętojańska 53/6, 81-391 Gdynia.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji, do czasu jego zakończenia, lecz nie dłużej niż do dnia 30 stycznia 2020 r. Ponadto dane osobowe mogą być przetwarzane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji do upływu okresu ich przedawnienia. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) i f) RODO. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom ani przekazywane do państwa trzeciego. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

W przypadku chęci skorzystania z powyższych praw prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@kancelaria-koenner.pl