Praca

29 marca 2019

Kancelaria Radcy Prawnego Jana Pettke w Gdańsku nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I/II/III roku aplikacji radcowskiej

Kancelaria Radcy Prawnego Jana Pettke w Gdańsku

nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I/II/III roku aplikacji radcowskiej.

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

– aplikacja radcowska I lub II rok,

– doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym przedsiębiorcy,

– znajomość prawa cywilnego procesowego oraz postępowania egzekucyjnego

– bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office oraz systemów informacji prawnej

– mile widziana znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

– bieżąca obsługa prawna dla Klientów Kancelarii,

– sporządzanie projektów pism procesowych, opinii prawnych, umów,

– prowadzenie postępowań sądowych (z szczególnym naciskiem na post. cywilne i gospodarcze) oraz nadzorowanie postępowań egzekucyjnych,

– inne doraźnie zlecone czynności w zakresie obsługi Klientów Kancelarii,

Oferujemy:

– możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

– dużą różnorodność prowadzonych spraw,

– pracę w miłej atmosferze,

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV z tytułem „ogłoszenie o pracę” na adres e-mail Kancelarii: kancelaria@kancelariapettke.com

Prosimy o umieszczenie w dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami