Praca

28 lutego 2019

Kancelaria Radcy Prawnego FORTUNA Andrzej Fortuna z siedzibą w Gdańsku zatrudni na umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, aplikanta radcowskiego

Kancelaria Radcy Prawnego FORTUNA Andrzej Fortuna z siedzibą w Gdańsku zatrudni na umowę
o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, aplikanta radcowskiego.

Wymagania:

– aplikant/ka I lub II roku aplikacji radcowskiej,

– mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii,

– umiejętność pracy w zespole,

– rzetelność i dokładność,

Obowiązki:

– sporządzanie projektów pism, opinii prawnych, umów, wewnętrznych aktów prawnych,

– reprezentacja Klientów Kancelarii,

– udział w negocjacjach i mediacjach.

Zakres danych wymaganych do złożenia aplikacji określa art. 22(1) Kodeksu pracy oraz rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o wysyłanie ofert na adres: kancelaria@fortuna-krp.pl.

Wypełniając obowiązki informacyjne podaję:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Kancelaria Radcy Prawnego FORTUNA Andrzej Fortuna, ul. Zawiszy Czarnego 6/1, 80 – 433 Gdańsk, NIP:584-125-22-11
  2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji, do czasu jego zakończenia. W przypadku wyrażonej przez Pana/Panią zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą wykorzystywane przez okres 9 miesięcy od daty zakończenia tej rekrutacji.
  3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest
  • 6 ust. 1 lit. b RODO w zakresie danych osobowych których podanie wynika z przepisów prawa pracy w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Przepisy prawa pracy: art. 22(1) Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.
  • 6 ust. 1 lit a RODO w zakresie innych danych, w tym danych do kontaktu lub do celów kolejnych naborów w okresie 9 miesięcy – na podstawie zgody – która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
  1. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pana/Panią innych danych jest dobrowolne.
  2. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
  4. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym poprzez profilowanie.
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie (co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem).
  6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.