Praca

5 kwietnia 2018

Kancelaria Radcy Prawnego Daria Dampc-Dowbór oraz Kancelaria Radcy Prawnego Cezary Śpiewak-Dowbór – podejmą stałą współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku aplikacji radcowskiej

Kancelaria Radcy Prawnego Daria Dampc-Dowbór oraz Kancelaria Radcy Prawnego Cezary Śpiewak-Dowbór – podejmą stałą współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku aplikacji radcowskiej.

Oferujemy:

  • współpracę z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem radców prawnych,
  • bardzo przyjazną atmosferę,
  • stabilne warunki finansowe,
  • elastyczne godziny współpracy, dostosowane do potrzeb aplikanta,
  • możliwość rozwoju zawodowego – zwłaszcza nabycia dużej praktyki w prowadzeniu procesów cywilnych,
  •  dogodne położenie kancelarii, blisko centrum Gdańska (ul. Mikołaja Kopernika 17).

Wymagania:

  • aplikant I lub II roku aplikacji radcowskiej,
  • doskonała znajomość języka polskiego (przejawiająca się w szczególności niepopełnianiem błędów językowych w sporządzanych pismach),
  • skrupulatność,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakietu Office oraz programu LEX),
  • bardzo dobra znajomość kodeksu postępowania cywilnego,
  • samodzielność, pracowitość i zaangażowanie.

Zadania:

  • sporządzanie pism procesowych – głównie w postępowaniach cywilnych,
  • występowanie na rozprawach z upoważnienia radców prawnych,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • wsparcie radców prawnych w ramach bieżącej obsługi klientów kancelarii.

Mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii radców prawnych lub adwokatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kancelaria@dampc-dowbor.pl

Bardzo prosimy aby CV zawierało sformułowanie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.