Praca

30 czerwca 2016

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Bufnal poszukuje do współpracy studentów IV,V roku kierunku Prawo, Aplikantów, Doktorantów

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Bufnal istnieje od 2010 roku.  Została utworzona dla świadczenia najwyższej jakości usług prawnych. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu i bezpieczeństwa poprzez rzetelne, profesjonalne i kompleksowe świadczenie pomocy prawnej. Oferta kancelarii zawiera m.in: proces upadłościowy, restrukturyzacje, windykację należności, prawa konsumenta , reprezentację przed sądem. W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami fair play. Wśród naszych klientów cieszymy się zaufaniem i profesjonalizmem.

Chcesz przekonać się jak wygląda praca z nami ? Dołącz do nas.

Dzięki nam zyskasz:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji

– Wsparcie Radcy Prawnego

– Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zawodzie

– Szansa na rozwój pod okiem doświadczonego Radcy Prawnego

Czym będziesz się zajmować?

– Tworzeniem dokumentacji

– Formułowaniem wniosków

– Sporządzaniem sądowej dokumentacji

Jeśli twoje mocne strony to :

– Dobra organizacja czasu pracy

– Samodzielność

– Chęć rozwoju zawodowego

– Bardzo dobra obsługa komputera

Dołącz do naszego zespołu prawników, specjalistów – Zdobądź doświadczenie w zawodzie prawnika.

Prosimy o kontakt studentów IV,V roku kierunku Prawo, Aplikantów, Doktorantów.

e-mail: anna.siedlecka@bufnal.pl

tel. +48 531-170-937