Praca

2 marca 2017

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bufnal poszukuje aplikanta radcowskiego

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bufnal

Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i finansowym. Obsługuje podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne. W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii poszukujemy osoby na stanowisko:

Aplikant Radcowski

OBOWIĄZKI:

 przygotowanie projektów pozwów i pism procesowych,

–  udział w rozprawach sądowych,

–  kontakt z Klientami Kancelarii.

WYMAGANIA:

– aplikant I bądź II roku aplikacji,

– minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w kancelarii lub na stanowisku asystenta sędziego,

– dogłębna wiedza i zainteresowanie w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, postępowania cywilnego,

– umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

– umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,

– lojalność, sumienność, dokładność, rzetelność.

OFERTA:

– możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy przy obsłudze znanych klientów i ciekawych transakcji,

–  możliwość awansu w strukturach kancelarii,

– udział w ciekawych projektach, bezpośredni udział w procesach i budowaniu strategii postępowania,

– udział w negocjacjach,

– pracę w młodym i dynamicznym zespole.

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE: Wyższe magisterskie

WYNAGRODZENIE: od 3000 do 5000 PLN (miesięcznie brutto)

KONTAKT: Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bufnal Śląska 54/5 81-310 Gdynia,

Tel:531-643-600                  E-mail:kancelaria@bufnal.pl                  www:www.bufnal.pl