Praca

8 marca 2019

Kancelaria radcowska w Gdańsku, działająca od 20 lat na rynku Trójmiasta i Warszawy, nawiąże współpracę z aplikantkami/aplikantami radcowskimi

Kancelaria radcowska w Gdańsku, działająca od 20 lat na rynku Trójmiasta i Warszawy, nawiąże współpracę z aplikantkami/aplikantami  radcowskimi.

Zadania:

– udział w bieżącej obsłudze prawnej klientów Kancelarii;

– sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych;

– występowanie przed sądami, organami egzekucyjnymi, sądami i organami administracyjnymi;

– czynności administracyjne Kancelarii.

Wymagania:

– status aplikanta radcowskiego (I, II lub III roku);

– znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej oraz prawa gospodarczego;

– znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem);

– dyspozycyjność;

– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

– dobra organizacja pracy;

– rzetelność, skrupulatność i samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie;

– możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia zawodowego na najwyższym poziomie;

– możliwość zdobycia doświadczeń w kontaktach z mediami, instytucjami publicznymi i zagranicznymi, korporacjami międzynarodowymi;

– możliwość pracy przy ciekawych i prestiżowych sprawach, procesach, ekspertyzach, projektach legislacyjnych, w tym z elementami prawa międzynarodowego i Unii Europejskiej;

– stałą opiekę merytoryczną doświadczonego prawnika;

– wynagrodzenie dostosowane do stażu pracy oraz umiejętności kandydata;

– możliwość wieloletniej współpracy (również po zdanym egzaminie radcowskim).

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: sekretariat@attorneys.gda.pl wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kancelaria zastrzega możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.