Praca

12 stycznia 2016

Kancelaria Radców Prawnych Żelaznowski & Głowiński z siedzibą w Sopocie nawiąże stałą współpracę z absolwentem wydziału prawa lub z aplikantem radcowskim pierwszego lub drugiego roku aplikacji

Kancelaria Radców Prawnych Żelaznowski & Głowiński z siedzibą w Sopocie nawiąże stałą współpracę z absolwentem wydziału prawa lub z aplikantem radcowskim pierwszego lub drugiego roku aplikacji. Oczekujemy biegłej znajomości języka angielskiego – w tym w zakresie terminologii prawniczej oraz minimum dwuletniego doświadczenia zdobytego podczas pracy w kancelarii prawnej lub innej pracy, związanej z obsługą prawną.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie pocztą na adres Kancelarii w Sopocie (81-825) ul. Abrahama 23, lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@zg.com.pl. Na zgłoszenia oczekujemy do 23 stycznia 2016 r.

WWW.ZG.COM.PL