Praca

5 grudnia 2018

Kancelaria Radców Prawnych z siedzibą w Gdańsku zatrudni aplikanta radcowskiego

Wymagania:
– aplikant/ka I lub II roku aplikacji radcowskiej,
– doświadczenie w pracy w kancelarii,
– doświadczenie w występowaniu przed sądami powszechnymi,
– doświadczenie w redagowaniu pism procesowych,
– znajomość języka angielskiego,
– wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
– umiejętność pracy w zespole,
– rzetelność i dokładność,
– wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
– sporządzanie projektów pism procesowych, opinii prawnych i umów,
– planowanie i kompleksowa organizacja pracy,
– reprezentacja Klientów Kancelarii na rozprawach sądowych.

Oferujemy:
– stabilną pracę,
– miłą atmosferę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii,
– możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV w terminie do 10 grudnia 2018r. roku na adres: kancelaria@kancelaria.sopot.pl „.

KLAUZULA RODO:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Marcin Łopaciński Sp. P. ul. Żeleńskiego 50a, 80 – 285 Gdańsk, NIP:585-14-24-501, REGON:220258389, KRS:0000259637

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji, do czasu jego zakończenia.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) i f) RODO.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom ani przekazywane do państwa trzeciego. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w szczególności poprzez profilowanie.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie (co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem).

Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.