Praca

24 października 2018

Kancelaria Radców Prawnych poszukuje kandydatów do współpracy przy kompleksowej obsłudze Klientów indywidualnych

Kancelaria Radców Prawnych poszukuje kandydatów do współpracy przy kompleksowej obsłudze Klientów indywidualnych – absolwentów prawa lub aplikantów radcowskich pierwszego lub drugiego roku.

Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpraca zawodową.
Kluczowe umiejętności:
– znajomość przepisów prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz procedury cywilnej, karnej i administracyjnej (w tym sądowoadministracyjnej),
– dobra organizacja czasu i pracy własnej,
– zdecydowanie i samodzielność w działaniu, kreatywność, odpowiedzialność,
– komunikatywność.
Obowiązki:
– wsparcie Kancelarii w planowaniu, organizowaniu i wykonywaniu bieżących zadań, w tym opracowywanie i wdrażanie procesów w ramach współpracy między prawnikami a obsługą sekretarską Kancelarii,
– opracowywanie projektów pism procesowych – zarówno na etapie postępowania sądowej, jak i przedsądowego,
– analiza orzecznictwa w poszukiwaniu rozwiązania problemów prawnych,
– reprezentowanie Klientów Kancelarii przed Sądem, kontakt z sądami, urzędami, a także innymi podmiotami,
– współpraca przy realizacji projektów pro bono oraz projektów współrealizowanych z NGOs,
– ewidencjonowanie dokumentów, w tym na nośnikach cyfrowych,
– kontrola terminowego wykonywania zleconych zadań.

Oferujemy:
– umowę o pracę na czas określony, nie krótszy niż 1,5 roku,
– do maksimum 36 godzin pracy w tygodniu, 6-8 godzin pracy dziennie;
– wynagrodzenie na poziomie do 2.200 zł netto miesięcznie, premię lojalnościowa w postaci jednorazowego świadczenia za pełen rok kalendarzowy współpracy do kwoty 5000 zł oraz dodatkową premię za realizację zadań procesowych w toku obsługi Klientów;
– przyjazną atmosferę w środowisku pracy,
– zdobycie doświadczenia zawodowego pod opieką praktyków,
– różnorodność wykonywanych czynności.

Zgłoszenia wraz z CV zawierającym klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: biuro@wojcik-kancelaria.pl
W temacie wiadomości proszę wskazać: rekrutacja OIRP Gdańsk
Nabór trwa do 30 października 2018r.
Kancelaria skontaktuje się z wybranymi kandydatami.