Praca

14 grudnia 2018

Kancelaria Radców Prawnych Kozikowski Kaszewski i Wspólnicy Sp.k. w Gdańsku poszukuje aplikanta radcowskiego I lub II roku

Kancelaria Radców Prawnych Kozikowski Kaszewski i Wspólnicy Sp.k. w Gdańsku

poszukuje

aplikanta radcowskiego I lub II roku

Kancelaria świadczy profesjonalne i kompleksowe doradztwo prawne dla przedsiębiorców w różnorodnych dziedzinach i specjalizacjach prawa. Kancelaria świadczy również pomoc prawną dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. W związku z dynamicznym rozwojem w ostatnich latach, Kancelaria poszukuje do swojego zespołu:

Aplikanta radcowskiego I lub II roku

Obowiązki.

Bieżąca obsługa prawna dla Klientów Kancelarii

Sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych

Udział w rozprawach sądowych

Nadzorowanie czynności sądową – egzekucyjnych dłużników Klientów

Wymagania.

Doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej

Wiedza i doświadczenie z zakresu stosowania: Prawa cywilnego, Prawa postępowania cywilnego, Prawa gospodarczego, Prawa nieruchomości

Dbałość o najwyższą jakość realizowanych projektów

Rzetelność i odpowiedzialność

Nienaganna kultura osobista

Dyspozycyjność

Umiejętności.

Samodzielnego prowadzenia spraw

Wysokiego poziomu organizacji pracy pod presją czasu

Efektywnego realizowania podjętych działań

Współpracy w zespole

Rozwiniętych zdolności interpersonalnych

Oferujemy.

Pracę w zespole profesjonalistów

Rozwój zawodowy

Możliwość objęcia patronatem

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres email sekretariat@krpmk.pl

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem: https://www.krpmk.pl/praca-i-praktyki

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji na zasadach określonych w klauzuli informacyjnej dotyczącej procesu rekrutacji, dostępnej pod adresem http://www.krpmk.pl/praca-i-praktyki. Zapoznałem się z treścią tej klauzuli oraz z moimi uprawnieniami wynikającymi z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1).