Praca

31 maja 2019

Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Anna Gucka Kępińska Sp. p. z siedzibą w Gdańsku zatrudni aplikanta radcowskiego

Wymagania:
– aplikant/ka I lub II roku aplikacji radcowskiej,
– doświadczenie w pracy w kancelarii,
– doświadczenie w występowaniu przed sądami powszechnymi,
– doświadczenie w redagowaniu pism procesowych,
– znajomość języka angielskiego,
– wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
– umiejętność pracy w zespole,
– rzetelność i dokładność,
– wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
– sporządzanie projektów pism procesowych, opinii prawnych i umów,
– planowanie i kompleksowa organizacja pracy,
– reprezentacja Klientów Kancelarii na rozprawach sądowych.

Oferujemy:
– stabilną pracę,
– miłą atmosferę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii,
– możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV w terminie do 16 czerwca 2019r. roku na adres:
a.gucka@kancelaria.sopot.pl
www.kepinskikancelaria.pl