Praca

13 marca 2018

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jedliński, Bierecki i Wspólnicy, poszukuje do swojego zespołu Aplikanta radcowskiego

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jedliński, Bierecki i Wspólnicy, poszukuje do swojego zespołu

Aplikanta radcowskiego
Obowiązki:

– sporządzanie projektów pism procesowych,
– wprowadzanie i przygotowywanie korespondencji,
– przygotowywanie projektów pism, w tym wniosków egzekucyjnych,
– bieżące zadania zlecone i wsparcie administracyjne,
– zastępstwo procesowe

Wymagania:
– rozpoczęta aplikacja radcowska, I lub II rok.
– dobra organizacja czasu i pracy własnej
– umiejętność pracy pod presją czasu
– kontrola terminowości wykonywanych zadań
– zdecydowanie i samodzielność w działaniu, kreatywność, odpowiedzialność
– dobra znajomość programów pakietu MS Office
– znajomość prawa cywilnego, zarówno materialnego, jak i procedury cywilnej
– mile widziane doświadczenie związane z procesem windykacji i egzekucji sądowej

Osobie, która dołączy do naszego zespołu oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę
– pracę w dynamicznym, szybko rozwijającym się zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV z listem motywacyjnym na adres e – mail: rekrutacja@krpj.pl Wyświetl e-mail w tytule wpisując „aplikant radcowski”.

Kancelaria zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.
Składających aplikacje prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)