Praca

4 kwietnia 2017

Kancelaria Radców Prawnych Galiński & Kleina z siedzibą w Gdańsku nawiąże współpracę z aplikantem (aplikantką) radcowskim (adwokackim) lub absolwentem prawa

Kancelaria Radców Prawnych Galiński & Kleina z siedzibą w Gdańsku nawiąże współpracę z aplikantem (aplikantką) radcowskim (adwokackim) lub absolwentem prawa.

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku prawnika zaangażowana będzie do bezpośredniej obsługi spraw zlecanych Kancelarii. Prawnik odpowiedzialny będzie za sporządzanie projektów zróżnicowanych dokumentów w tym m.in.: pism procesowych, analiz prawnych oraz opinii podatkowych. Do obowiązków prawnika należeć będzie także opracowywanie porad dla klientów Kancelarii oraz świadczenie bieżącego doradztwa prawnego. Poszukujemy osoby nastawionej na intensywny rozwój zawodowy, zainteresowanej pogłębianiem wiedzy oraz doskonaleniem umiejętności praktycznych pod okiem doświadczonych fachowców.

Wymagania:

  • Absolwent prawa
  • Dostępność 5 dni w tygodniu (zwolnienie na zajęcia na aplikacji)
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w kancelarii prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstwa
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz precyzyjnego wypowiadania się
  • Doskonała organizacja czasu pracy, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu
  • Ukierunkowania na realizację powierzonych zadań
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • zainteresowanie prawem podatkowym, handlowym i prawem umów

Oferujemy:

  • współpracę w wymiarze pełnego etatu
  • pracę w młodym zespole prawnik, przy realizacji zróżnicowanych projektów
  • możliwość zdobycia specjalistycznego doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: biuro@gklaw.pl w terminie do 12 kwietnia 2017 r. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje. Prosimy aby CV lub listy motywacyjne zawierały sformułowanie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”