Kancelaria Radców Prawnych Galiński & Kleina Sp. p. z siedzibą w Gdańsku nawiąże stałą współpracę z Radcą Prawnym lub Adwokatem

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zaangażowana będzie do bezpośredniej obsługi spraw zlecanych Kancelarii. Prawnik odpowiedzialny będzie za sporządzanie zróżnicowanych dokumentów w tym m.in.: pism procesowych, analiz prawnych oraz dokumentacji prawnej. Do obowiązków prawnika należeć będzie także opracowywanie porad dla klientów Kancelarii oraz świadczenie bieżącego doradztwa prawnego. Poszukujemy osoby, która posiada uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu, dysponuje praktycznym doświadczeniem zdobytym w kancelarii prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstwa / instytucji publicznej (3-5 lat), nastawionej na rozwój zawodowy oraz zainteresowanej pogłębianiem wiedzy.

Wymagania:

  • Uprawnienia radcy prawnego / adwokata lub perspektywa ich uzyskania w przeciągu 12 miesięcy
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych, w szczególności w obszarze prawa handlowego, cywilnego, pracy, ochrony danych osobowych lub podatkowego (3-5 lat doświadczenia zawodowego)
  • Dostępność 5 dni w tygodniu (40 godzin w tygodniu)
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz precyzyjnego wypowiadania się
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w ramach Zespołu Kancelarii oraz bezpośrednią współpracę z Partnerami Kancelarii
  • Współpracę w wymiarze 1 etatu w modelu umowy o współpracy, umowy zlecenia lub umowy o pracę
  • Pracę w doświadczonym oraz przyjaznym zespole prawników, przy realizacji zróżnicowanych, innowacyjnych projektów
  • Możliwość zdobycia specjalistycznego doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego
  • Warunki do rozwoju umiejętności zawodowych przy wsparciu doświadczonych radców prawnych oraz doradcy podatkowego
  • Możliwość pracy przy obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz zdobycia doświadczenia w relacjach biznesowych m.in. w ramach współpracy Kancelarii z organizacją Pracodawcy Pomorza
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności; premie okresowe uzależnione od realizacji wyznaczonych zadań
  • Doskonałe warunki pracy: biuro Kancelarii zlokalizowane jest w Śródmieściu Gdańska, w klimatyzowanym centrum biurowym

Kancelaria pracuje m.in. dla: i360 Sp. z o. o.; Marie Zelie S.A., Dental Sense Sp. z o. o. Sp. k.; RUNMAGEDDON (Extreme Events Sp. z o. o.); Grupa BUD-INVEST; Czerwona Skarbonka (Total Credit Sp. z o. o.); INKUBIT Business Solutions Sp. z o. o., Fundacja Wcześniak Rodzice Rodzicom; Interticket Polska Sp. z o. o.;  NIPPON SEIKI (EUROPE) B.V. Sp. z o. o. Oddział w Polsce czy też PDTec Sp. z o. o.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

biuro@gklaw.pl

w terminie do 18 października 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Kancelaria gwarantuje całkowitą poufność procesu rekrutacyjnego.

Zgłoszenie powinno zawierać zgodę kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego przez Kancelarię Radców Prawnych Galiński & Kleina Sp. p. z siedzibą w Gdańsku, KRS: 0000726484, NIP: 5833297943, REGON: 36990860100000.

Oferta nieaktualna od: 18/10/2020