Praca

11 marca 2020

Kancelaria Radców Prawnych Galiński & Kleina Sp. p. z siedzibą w Gdańsku nawiąże stałą współpracę z Aplikantem Radcowskim lub Prawnikiem

OFERTA PRACY / NAWIĄZANIA STAŁEJ WSPÓŁPRACY
Kancelaria Radców Prawnych Galiński & Kleina Sp. p. z siedzibą w Gdańsku

nawiąże stałą współpracę z Aplikantem Radcowskim lub Prawnikiem

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku Aplikanta Radcowskiego lub Prawnika zaangażowana będzie do wsparcia Zespołu Kancelarii w toku obsługi spraw zlecanych Kancelarii. Prawnik odpowiedzialny będzie za sporządzanie projektów zróżnicowanych dokumentów w tym m.in.: pism, analiz prawnych oraz opinii. Do obowiązków prawnika należeć będzie także opracowywanie projektów porad dla klientów Kancelarii oraz przeprowadzanie analiz prawnych, kwerend orzecznictwa oraz literatury prawniczej.

Poszukujemy osoby:

  • zainteresowanej intensywnym rozwojem zawodowym w obszarze prawa cywilnego, handlowego, korporacyjnego, reklamy, marketingu, gospodarczego oraz podatkowego,
  • gotowej do podejmowania nowych wyzwań zawodowych,
  • umiejącej wyrażać swoje poglądy w sposób logiczny, konkretny oraz przejrzysty,
  • skrupulatnej, sumiennej i dokładnej.

Wymagania:

  • Absolwent Prawa lub Aplikant radcowski / adwokacki I roku,
  • Praktycznego doświadczenie w kancelarii prawnej, dziale prawnym przedsiębiorstwa lub instytucji publicznej, związane ze stosowaniem prawa, także praktyki zawodowe: 1 – 3 lata;
  • Dostępność 5 dni w tygodniu (zwolnienie na zajęcia na aplikacji);
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Współpracę w wymiarze 1 etatu w modelu umowy o współpracy, umowy zlecenia lub umowy o pracę;
  • Pracę w doświadczonym oraz przyjaznym zespole prawników, przy realizacji zróżnicowanych, innowacyjnych projektów;
  • Możliwość zdobycia specjalistycznego doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego;
  • Warunki do rozwoju umiejętności zawodowych przy wsparciu doświadczonych radców prawnych oraz doradcy podatkowego;
  • Możliwość pracy przy obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz zdobycia doświadczenia w relacjach biznesowych m.in. w ramach współpracy Kancelarii z organizacją Pracodawcy Pomorza;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności; premie okresowe uzależnione od realizacji wyznaczonych zadań;
  • Doskonałe warunki pracy: biuro kancelarii zlokalizowane jest w Śródmieściu Gdańska, w klimatyzowanym centrum biurowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: biuro@gklaw.pl w terminie do 10 lutego 2020 r. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.