Praca

24 stycznia 2019

Kancelaria Radców Prawnych Galiński & Kleina Sp. p. z siedzibą w Gdańsku nawiąże stałą współpracę z Aplikantem (Aplikantką) radcowskim (adwokackim) w wymiarze jednego etatu

Kancelaria Radców Prawnych Galiński & Kleina Sp. p. z siedzibą w Gdańsku nawiąże stałą współpracę z Aplikantem (Aplikantką) radcowskim (adwokackim) w wymiarze jednego etatu.
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku prawnika zaangażowana będzie do bezpośredniej obsługi spraw zlecanych Kancelarii. Prawnik odpowiedzialny będzie za sporządzanie projektów zróżnicowanych dokumentów w tym m.in.: pism, analiz prawnych oraz opinii. Do obowiązków prawnika należeć będzie także opracowywanie porad dla klientów Kancelarii oraz świadczenie bieżącego doradztwa prawnego. Poszukujemy osoby nastawionej na intensywny rozwój zawodowy, zainteresowanej pogłębianiem wiedzy oraz doskonaleniem umiejętności praktycznych pod okiem doświadczonych fachowców.
Wymagania:

  • Status aplikanta do zawodu prawniczego (min. I rok od stycznia 2019 r.);
  • Dostępność 5 dni w tygodniu (zwolnienie na zajęcia na aplikacji);
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz precyzyjnego wypowiadania się
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • Doświadczenia w kancelarii prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstwa

Oferujemy:

  • Współpracę w wymiarze 1 etatu;
  • Pracę w młodym zespole prawnik, przy realizacji zróżnicowanych projektów;
  • Możliwość zdobycia specjalistycznego doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności; premie okresowe uzależnione od realizacji wyznaczonych zadań;
  • Doskonałe warunki pracy: biuro kancelarii zlokalizowane jest w Śródmieściu Gdańska, w klimatyzowanym centrum biurowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: biuro@gklaw.pl w terminie do 31 stycznia 2019 r. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.