Praca

22 listopada 2016

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa poszukuje kandydatów na stanowisko aplikanta radcowskiego

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa

Kancelaria powstała w 2003 r. i obecnie należy do wiodących w Polsce podmiotów specjalizujących się w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie. W grupie ponad 180 pracowników Kancelarii są m.in.: radcowie prawni, adwokaci, biegli rewidenci, aplikanci radcowscy i adwokaccy, a także eksperci z wielu dziedzin.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

APLIKANT RADCOWSKI

Pracując na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • prowadzenie postępowań w szczególności związanych z dochodzeniem wierzytelności na drodze prawnej,
  • przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii i informacji prawnych,
  • uzupełnianie braków formalnych pism procesowych,
  • obsługę platformy EPU,
  • występowanie w charakterze pełnomocnika w postępowaniach sądowych.

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

  • możliwość nauki i rozwoju w obszarze prawa w renomowanej Kancelarii w Warszawie,
  • wsparcie ze strony profesjonalistów otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat lub 4/5 etatu),
  • prywatną opiekę medyczną refundowaną przez pracodawcę,
  • pracę w centrum Warszawy w dogodnym punkcie komunikacyjnym,
  • pracę w młodym i zgranym zespole otwartym na integrację oraz wspólne dzielenie pasji i zainteresowań.

Zatem jeżeli:

  • jesteś na I lub II roku aplikacji radcowskiej,
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze spraw sądowych (mile widziane doświadczenie związane z obsługą spraw bankowych),
  • znasz procedurę cywilną w tym przepisy postępowania egzekucyjnego,
  • znasz przepisy prawa upadłościowego i prawa restrukturyzacyjnego,
  • nie są Ci obce również przepisy kodeksu spółek handlowych,
  • jesteś biegły w obsłudze pakietu MS Office,

a także charakteryzuje Cię: umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

DOŁĄCZ DO NAS!

Wyślij swoje CV do 16 grudnia 2016 r. na adres kariera@panfil.pl z dopiskiem „Aplikant„.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.