Praca

30 marca 2018

Kancelaria prawna VIRTUS R. Aleksandrowicz & D. Makowski z siedzibą w Sopocie nawiąże współpracę z aplikantem I lub II roku aplikacji radcowskiej

Kancelaria prawna VIRTUS R. Aleksandrowicz & D. Makowski z siedzibą w Sopocie nawiąże współpracę z aplikantem I lub II roku aplikacji radcowskiej.
Miejsce pracy: Sopot
Wymagania:
 aplikant I lub II roku aplikacji radcowskiej wpisany na listę aplikantów radcowskich,
 dyspozycyjność min. 5 dni w tygodniu (z wyłączeniem obowiązkowych zajęć na aplikacji),
 doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym przedsiębiorcy,
 znajomość przepisów prawa, adekwatna do poziomu edukacji i praktyki (znajomość prawa cywilnego, handlowego, postępowania cywilnego),
 umiejętność stosowania wiedzy prawniczej w praktyce, łatwość uczenia się,
 komunikatywność,
 umiejętności samodzielnej pracy i pracy pod presją czasu,
 doskonała organizacja pracy, pracowitość i odpowiedzialność, samodzielność i punktualność
 nienaganna kultura osobista,
 dobra znajomość pakietu MS Office
 prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
 udział w rozprawach sądowych,
 bieżąca obsługa prawna dla Klientów Kancelarii,
 sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych i innych.
Oferujemy:
 interesującą pracę w młodym i zgranym zespole,
 możliwość rozwoju zawodowego,
 dużą różnorodność prowadzonych spraw
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV z tytułem „Odpowiedź na ogłoszenie o pracę” na adres e-mail Kancelarii: virtus@virtus-sopot.pl do dnia 13 kwietnia 2018 r.
Zastrzegamy sobie