Praca

9 maja 2019

kancelaria poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Radcy Prawnego.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bufnal funkcjonuje na rynku usług prawnych od 2010 roku. Jej zespół stanowi grono ambitnych prawników reprezentujących swoich Mocodawców z należytą starannością. Kancelaria udziela pomocy prawnej zarówno konsumentom jak i przedsiębiorcom. Wraz z dynamicznym rozwojem prowadzonej przez nią działalności kancelaria poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Radcy Prawnego.

WYMAGANIA:

  • aktywne wykonywanie zawodu adwokata lub radcy prawnego,
  • wysoka motywacja wewnętrzna do osiągania wyznaczonych celów zawodowych,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • sumienność oraz rzetelność w realizacji przydzielonych zadań służbowych,
  • biegłość w zakresie wiedzy prawniczej z prawa: upadłościowego i restrukturyzacyjnego, cywilnego, gospodarczego, handlowego.

OBOWIĄZKI:

  • praca od poniedziałku do piątku,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • reprezentacja klientów podczas rozpraw sądowych,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz obciążonych presją czasu,
  • prowadzenie sprawozdań z wykonanej pracy,
  • współpraca z prawnikami w zakresie ustaleń dalszej obsługi poszczególnych klientów.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie stosowne do ilości wykonanej pracy, przyjętych zleceń,
  • udział w szkoleniach merytorycznych,
  • sprzęt elektroniczny niezbędny do pracy: laptop, telefon komórkowy,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy z kancelarią

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego pocztą elektroniczną  na adres beata.gulczynska@bufnal.pl

W terminie do 31.05.2019 r.