Praca

9 października 2015

Kancelaria poszukuje aplikantów radcowskich

LAWBO Kancelaria Prawna oferuje profesjonalne i kompleksowe doradztwo prawne. Świadczy usługi w różnorodnych dziedzinach i specjalizacjach prawa, doradzając podmiotom prawnym na terenie całego kraju oraz prowadzącym działalność zagranicą. Dynamicznym rozwój, możliwość współpracy z zespołem profesjonalistów to szansa na realizację zawodowej kariery.

LAWBO Kancelaria Prawna

poszukuje aplikantów radcowskich I lub II roku

miejsce pracy Gdynia Orłowo

Obowiązki.

Bieżąca obsługa prawna dla Klientów Kancelarii

Sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych

Udział w sprawach sądowych

Wymagania.

Doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej lub jako in-house lawyer. Wiedza i doświadczenie z zakresu stosowania:

Prawa cywilnego

Prawa postępowania cywilnego

Prawa gospodarczego

Prawa ubezpieczeń, w tym komunikacyjnych i majątkowych

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dbałość o najwyższą jakość realizowanych projektów

Rzetelność i odpowiedzialność

Nienaganna kultura osobista

Dyspozycyjność

Umiejętności.

Samodzielnego prowadzenia spraw

Wysokiego poziomu organizacji pracy pod presją czasu

Efektywnej realizacji podjętych działań

Współpracy w zespole

Rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy.

Pracę w zespole profesjonalistów

Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji

prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny

na adres email kancelaria@lawbo.pl

do dnia 31 października 2015 roku

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą, z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r., poz. 1182).