Praca

4 sierpnia 2016

Kancelaria Nowosielski i Partnerzy – Adwokaci i Radcy Prawni w Gdańsku nawiąże współpracę z aplikantem adwokackim/radcowskim I-II roku

Kancelaria Nowosielski i Partnerzy – Adwokaci i Radcy Prawni w Gdańsku

nawiąże współpracę z aplikantem adwokackim/radcowskim I-II roku

WYMAGANIA

–         rozumienie systemu prawa i zasad jego stosowania

–         praktyczne doświadczenie zdobyte w kancelarii lub dziale prawnym

–         znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej, prawa handlowego, prawa karnego i procedury karnej

–         zaangażowanie w wykonywaną pracę, inicjatywa i odpowiedzialność

–         bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie istotnym atutem

ZAKRES ZADAŃ

–         sporządzanie projektów umów, opinii oraz pism procesowych;

–         bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych

–         udzielanie porad prawnych

–         zastępstwo procesowe

CO OFERUJEMY?

–         możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego

–         wsparcie doświadczonych prawników

–         przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

–         możliwość objęcia patronatem

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV na adres: k.szocik@ng.gda.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.