Praca

19 listopada 2017

KANCELARIA MILLER, CANFIELD, W. BABICKI, A. CHEŁCHOWSKI I WSPÓLNICY Sp. k. ZATRUDNI APLIKANTA RADCOWSKIEGO/ADWOKACKIEGO

KANCELARIA MILLER, CANFIELD, W. BABICKI,

A. CHEŁCHOWSKI I WSPÓLNICY Sp. k.

ZATRUDNI APLIKANTA RADCOWSKIEGO/ADWOKACKIEGO

Naszą ofertę pracy kierujemy do obecnych aplikantów I roku aplikacji radcowskiej i adwokackiej (od stycznia 2018 roku II rok aplikacji) oraz do absolwentów prawa, którzy w styczniu 2018 roku rozpoczną I rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej.

Wymagania:

– bardzo dobre przygotowanie merytoryczne

– doskonała znajomość języka angielskiego

– zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz kreatywność

Obowiązki:

– przygotowywanie materiałów dla adwokatów i radców prawnych

– sporządzanie projektów dokumentów i pism

– tłumaczenie dokumentów

Oferujemy:

– możliwość objęcia patronatem w okresie szkolenia aplikanckiego

– rozwój zawodowy

– dobre warunki pracy

Prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do dnia 30 listopada 2017 r. Aplikacja powinna być sporządzona w języku polskim i angielskim (CV, zwięzły list motywacyjny oraz ewentualne referencje). Prosimy o opatrzenie dokumentów klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji.

Wybrane przez nas osoby zostaną zaproszone na dalsze indywidualne rozmowy w naszej kancelarii.

Informujemy, iż przyjmowane będą jedynie zgłoszenia przesłane pocztą elektroniczną na adres: kontakt@pl.millercanfield.com