Kancelaria Locus Lege w Gdyni zaprasza do współpracy aplikantów radcowskich i radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Locus Lege w Gdyni nawiąże współpracę z aplikantami radcowskimi / radcami prawnymi.

Ze względu na profil działalności kancelarii zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane i mające doświadczenie (bądź chcące zdobyć wiedzę i doświadczenie) w szczególności w zakresie:

  • prawa ubezpieczeń majątkowych (gł. komunikacyjnych)
  • prawa administracyjnego.

Zajmujemy się również sprawami z innych dziedzin prawa m.in. sprawami: cywilnymi, gospodarczymi, rodzinnymi, sprawami z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawami frankowymi.

Zapewniamy:

  • współpracę z doświadczonymi radcami prawnymi i specjalizację w różnych dziedzinach prawa (zwłaszcza w dziedzinie prawa administracyjnego, prawa ubezpieczeń majątkowych – głównie komunikacyjnych, prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego),
  • perspektywy rozwoju zawodowego,
  • dobre warunki pracy,
  • miłą atmosferę w zespole.

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • sporządzanie pism procesowych, pozwów, umów, środków zaskarżenia lub ich projektów,
  • sporządzenie pism i prowadzenie spraw na etapie przedsądowym,
  • reprezentację Klientów Kancelarii podczas rozpraw sądowych oraz w negocjacjach i mediacjach oraz udział w innych czynnościach związanych z obsługą powierzonych Kancelarii spraw,
  • bieżące wsparcie prawne Klientów Kancelarii – udzielanie porad i konsultacji prawnych, udział w spotkaniach,
  • czynności związane z obsługą JST,
  • administracyjną obsługę Kancelarii.

Preferowana forma współpracy B2B (ale nie wykluczamy innych form) oraz mile widziane prawo jazdy kat. B (ale nie jest to warunek konieczny podjęcia współpracy).

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kancelaria@locuslege.pl do dnia 9 grudnia 2022 roku.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.