Praca

5 lutego 2020

Kancelaria Kosmus Sobina i Partnerzy Radcy Prawni rozpocznie współpracę z aplikantką/aplikantem I lub II roku aplikacji radcowskiej.

Poszukujemy osób dobrze zorganizowanych, skrupulatnych i chętnych do nauki. Wymagamy dobrej znajomości prawa cywilnego i procedury cywilnej. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.

Do zadań aplikantów będzie należało sporządzanie projektów pism procesowych, umów i opinii prawnych, zastępowanie radców prawnych na rozprawach sądowych, a także pomoc w pracach administracyjnych kancelarii.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, z możliwością objęcia patronatem.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@ksk.gda.pl.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wybranym kandydatom.

Kancelaria Kosmus Sobina i Partnerzy Radcy Prawni zatrudni absolwenta/absolwentkę prawa oraz studenta/studentkę prawa.

Do zadań zatrudnionych osób będzie należało sporządzanie projektów pism procesowych, umów i opinii prawnych, a także pomoc w pracach administracyjnych kancelarii.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wybranym kandydatom.