Kancelaria Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. z siedzibą w Gdańsku Wrzeszczu poszukuje praktykantów.

Jeśli jesteś studentem prawa lub jego absolwentem i chcesz zamienić wiedzę teoretyczną w praktykę, zachęcamy Cię do zgłoszenia.

Czego się nauczysz:

• sporządzania pism procesowych, sporządzania analiz prawnych oraz wyszukiwania orzecznictw,
  • działania kancelarii od strony administracyjnej,
  • kontaktu z sądami, innymi organami oraz pracy z Klientem.

Aplikuj do nas, jeśli chcesz:

• poszerzać swoje kompetencje,
  • nabyć doświadczenia w młodym i zgranym kilkunastoosobowym zespole,
  • pracować przy projektach dla największych podmiotów gospodarczych w Polsce północnej,
  • zdobyć doświadczenie w wielu różnorodnych dziedzinach prawa,
  • łączyć naukę z praktyką.

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy w kancelarii,
  • wiedza z zakresu przepisów dot. ochrony danych osobowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość angielskiego języka prawniczego.

Ilość dni w tygodniu w trakcie których odbywana jest praktyka ustalana indywidualnie w miarę dyspozycyjności kandydata, jednak preferowane jest minimum 2 dni w tygodniu. Czas trwania praktyki nie jest z góry określony; istnieje natomiast możliwość dłuższej współpracy, Praktyka w początkowym okresie jest bezpłatna, natomiast najlepsi kandydaci otrzymają oferty pracy w kancelarii.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV mailem z tytułem „Odpowiedź na ogłoszenie – praktykant” na adres mailowy: sekretariat@kklaw.pl. Na oferty czekamy do 10 października 2021. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Przesyłając do nas swoje CV akceptujesz naszą politykę przetwarzania danych osobowych, którą znajdziesz pod adresem: