Kancelaria KAWCZYŃSKI I KIESZKOWSKI ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SP.P. z Gdańska nawiąże współpracę z radcą prawnym, adwokatem

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. z Gdańska nawiąże współpracę z radcą prawnym, adwokatem.

Od kandydatów oczekujemy:

• przynajmniej trzyletniego doświadczenia w zakresie pełnej obsługi przedsiębiorstw(a) w ramach pracy w kancelarii prawnej lub spółce prawa handlowego na stanowisku prawnik wewnętrzny (inhouse),
  • doświadczenia w występowaniu przed sądami (co najmniej klika rozpraw w miesiącu);
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • pełnej dyspozycyjności tj. pięć dni w tygodniu
  • uczciwości i lojalności,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (w szczególności MS Word, Outlook) oraz znajomości obsługi programów prawniczych (Legalis/Lex),
  • umiejętności pracy w zespole, pracowitości oraz woli i zaangażowania do pracy.

Mile wdziane:

• znajomość angielskiego języka prawniczego,
  • dobra znajomość innych języków obcych, w szczególności języka niemieckiego, rosyjskiego lub francuskiego,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

• interesującą pracę w młodym i zgranym kilkunastoosobowym zespole w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się Kancelarii na Pomorzu,
  • pracę przy projektach dla największych podmiotów gospodarczych w Polsce północnej,
  • możliwość pracy w wielu różnorodnych dziedzinach prawa;
  • stabilną i wieloletnią współpracę w wybranej przez kandydata formule (umowa o pracę, zlecenie, własna działalność gospodarcza itp.).

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV mailem z tytułem „Odpowiedź na ogłoszenie- adwokat, radca prawny” na adres mailowy: sekretariat@kklaw.pl.

Na oferty czekamy do 09.IV.2021 r.. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Bardzo prosimy aby CV lub listy motywacyjne zawierały sformułowanie “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Oferta nieaktualna od: 09/04/2021
Odpowiedz na ofertę