Praca

17 czerwca 2019

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. z Gdańska nawiąże współpracę z radcą prawnym, adwokatem.

Od kandydatów oczekujemy:

• przynajmniej trzyletniego doświadczenia w zakresie pełnej obsługi przedsiębiorstw(a) w ramach pracy w kancelarii prawnej lub spółce prawa handlowego na stanowisku prawnik wewnętrzny (inhouse),
  • doświadczenia w występowaniu przed sądami (co najmniej klika rozpraw w miesiącu);
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • pełnej dyspozycyjności tj. pięć dni w tygodniu
  • uczciwości i lojalności,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (w szczególności MS Word, Outlook) oraz znajomości obsługi programów prawniczych (Legalis/Lex),
  • umiejętności pracy w zespole, pracowitości oraz woli i zaangażowania do pracy.

Mile wdziane:

• znajomość angielskiego języka prawniczego,
  • dobra znajomość innych języków obcych, w szczególności języka niemieckiego, rosyjskiego lub francuskiego,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

• interesującą pracę w młodym i zgranym kilkunastoosobowym zespole w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się Kancelarii na Pomorzu,
  • pracę przy projektach dla największych podmiotów gospodarczych w Polsce północnej,
  • możliwość pracy w wielu różnorodnych dziedzinach prawa;
  • stabilną i wieloletnią współpracę w wybranej przez kandydata formule (umowa o pracę, zlecenie, własna działalność gospodarcza itp.).

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV mailem z tytułem „Odpowiedź na ogłoszenie- aplikant” na adres mailowy: sekretariat@kklaw.pl. Na oferty czekamy do dwóch tygodni od daty ukazania się tego ogłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Bardzo prosimy aby CV lub listy motywacyjne zawierały sformułowanie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”