Praca

13 lipca 2016

Kancelaria Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. z Gdańska nawiąże współpracę z aplikantem (aplikantką) radcowskim/ adwokackim I II lub III roku. Poszukujemy osoby na stanowisko aplikant/asystent radcy prawnego /adwokata z którym wiąże się:

• sporządzanie projektów pism procesowych oraz umów cywilnoprawnych,

• występowanie przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej,

• udział w negocjacjach prowadzonych na rzecz naszych Klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

• min. rocznego doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej lub spółce prawa handlowego na stanowisku prawnik wewnętrzny, w tym w szczególności przy obsłudze przedsiębiorców,

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

• pełnej dyspozycyjności (poza zajęciami na aplikacji) i lojalności,

• dobrej znajomości obsługi komputera (w szczególności MS Word, Outlook) oraz znajomości obsługi programów prawniczych (Lex/ Lex Polonica/ Legalis),

• umiejętności pracy w zespole, pracowitości oraz woli i zaangażowanie do pracy.

Mile wdziane:

• znajomość angielskiego języka prawniczego,

• przynajmniej 6 miesięczne doświadczenie w występowaniu przed sądami,

• dobra znajomość innych języków obcych, w szczególności języka niemieckiego, rosyjskiego lub francuskiego,

• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

• interesującą pracę w młodym i zgranym kilkunastoosobowym zespole w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się Kancelarii na Pomorzu,

• możliwość rozwoju zawodowego w wielu dziedzinach prawa,

• stabilną i wieloletnią współpracę w wybranej przez aplikanta formule (umowa o pracę, zlecenie własna, działalność gospodarcza itp.).

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV mailem z tytułem „Odpowiedź na ogłoszenie o pracę – aplikant” na adres mailowy: w.kawczynski@kklaw.pl. Na oferty czekamy do 12 sierpnia 2016. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Bardzo prosimy aby CV lub listy motywacyjne zawierały sformułowanie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”